slider

.

Autobusová doprava

Nabízíme autobusovou dopravu autobusem s kapacitou 49 míst vozidlem Mercedes Tourismo, a s kapacitou 22 míst vozidlem Mercedes Sprinter.

Více info

.

Osobní doprava mikrobusy

Osobní mikrobusová doprava vozidly s kapacitou 8+1, Oslavy, svatby, večírky, výlety v regionu, ale i po celé ČR nebo EU.

Více info

.

Letištní transfery

Letiště Katowice,Krakow, Wroclaw, Varšava, Praha, Bratislava, Vídeň, Mnichov, Berlin, Drážďany.

Více info

Kdo jsme

Naše služby v osobní dopravě

Poskytujeme komletní služby v oblasti osobní dopravy, Autobusovou a mikrobusovou dopravu, osobní dopravu a letištní transfery.
Již 15 let se zabýváme osobní dopravou, s kladeným důrazem na maximální spokojenost cestujícího zákazníka, jeho potřebám a komfortu.
Za tuto dobu, jsme díky našim profesionálním řidičům a dlohodobým zkušenostem, přepravili desítky tisíc cestujících nejen bezpečně, ale i včas do jejích cíle.
Odměnou za naši práci je 99% spokojených cestujících, kteří se stále častěji vracejí, a využívají našich služeb. Děkujeme !!!

Překonali jsme i nelehkou, jeden a půl roku dlouhou koronavirovou dobu, kdy naše činnost klesla o více jak 90%, a udrželi jsme vozový park snad v dobré kondici.
Všichni naši řidiči jsou i nadále profesinály, prošli očkováním na COVID -19 s certifikátem, a stále se maximálně starají o vozidla a jejich desinfekci po každé jízdě, právě pro bezpečnost Vás cestujících.

Více v nabídce


 

airport-expres.cz

kontaktujte nás

AirPort-Expres.cz
David Richter

Mánesova 971/26

736 01 Havířov-Město

informujte se

E-Mail: doprava@airport-expres.cz

Telefon: +420 603 229 829

Facebook: osobnidopravamikrobusy

Zelená firma

Jsme zapojeni do projektu zelená firma
Jezdíme ekologicky, vozidla min. Euro 5